Kőtelek Hírei 2011/4.

Tisztelt Kőteleki Lakosok!

Eltelt egy újabb hónap, így ezúton szeretném Önöket tájékoztatni az elmúlt időszak eseményeiről, történéseiről.

Először is szeretnék köszönetet mondani azoknak a gépjármű tulajdonosoknak, akik gépjárműadójukat márciusi felhívásunkra reagálva minél gyorsabban befizették. Ezzel ők is segítséget nyújtottak, hogy Önkormányzatunk eleget tudjon tenni fizetési kötelezettségének azon beszállítók felé, akikkel megállapodást kötöttünk.

Köszönöm továbbá mindazok közreműködését, akik a március 15-i megemlékezésen tevékenyen részt vettek, eljöttek megemlékezni Nemzeti Ünnepünkről. Örömmel tölt el, hogy a parlamenti pártok képviselői közösen koszorúztak községünkben. A sokszor mesterségesen szított ellentéteken túllépve, Kőtelek lakossága megmutatta, hogy tudunk közösen megemlékezni, ünnepelni. Kérem Önöket, hogy a dolgos hétköznapokon is fogjunk össze Kőtelekért!

Március 17-én a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Mozgássérültek Egyesülete Kőtelek és Vonzáskörzetének Csoportja csoportgyűlést tartott a Művelődési  Házban, ahol a tagság tájékoztatást kapott a támogatási rendszer változásairól, a mozgáskorlátozottakat érintő új rendeletekről.

Március 23-án és 24-én katasztrófavédelmi gyakorlatot tartottak Kőtelken, amelynek keretein belül mikrotérségünk vezetői állománya elméleti képzésben részesült, valamint az árvízi védekezéssel kapcsolatban gyakorlati bemutatót is tartottak a Szent István téren. Valamennyi résztvevőnk eredményesnek és sikeresnek értékelte a felkészítést. (Ennek költségét a Polgárvédelmi Szövetség finanszírozta).

Márciusban több alkalommal tartottunk képviselőtestületi ülést, mivel az iskola és óvoda felújításával kapcsolatban a kivitelező felé fizetési kötelezettségeinknek nem tudtunk eleget tenni. Ezzel kapcsolatban már egyeztettünk minisztériumi szinten, illetve számlavezető bankunk országos központjában. Tárgyalásaink eredményeképpen van remény, hogy ezt a beruházást le tudjuk zárni, és el tudjunk számolni a kivitelezővel. Ennek a folyamatnak első lépéseként április 8-án egy rendkívüli testületi ülést tartottunk, ahol határozatot hoztunk pénzeszközök átadásáról és két gépünk hitelfedezeti biztosítékként való felajánlásáról. Áprilisban egy pénzügyi tanácsadó cég fogja megvizsgálni önkormányzatunk pénzügyi helyzetét, gazdálkodását. Ez a vizsgálat alapfeltétele annak, hogy bankunk támogasson a beruházás elszámolásában.

Önkormányzatunk továbbra is vállal fűnyírást, lakossági szolgáltatásként. Ezzel kapcsolatban a megbízott GESZ vezetőt, Tasnádi Zsanettet keressék személyesen, vagy ezen a számon: 496-050

Sajnos anyagi helyzetünk nem teszi lehetővé, hogy közterületeinkre virágpalántákat vásároljunk, ezért kérem azokat a Tisztelt Lakosokat, akiknek van virágmagjuk, palántájuk, amit fel tudnak ajánlani, jelezzék az önkormányzatnál.

Labdarúgócsapatunk visszalépett a bajnokság további folytatásától, mivel önkormányzatunk anyagi helyzete egyelőre nem teszi lehetővé támogatásukat. Az alapellátást kell biztosítanunk, sajnos a civil szervezetek megsegítésére jelenleg nincs plusz forrásunk.

Az utóbbi időben, több vagyon elleni bűncselekmény történt községünkben, megszaporodtak a fémlopások, melynek felderítésére a rendőrség nagy erőket mozgósít. Reméljük a nyomozás minél gyorsabban eredménnyel zárul és sikerül az elkövetőket a megérdemelt helyükre juttatni!

 

Tisztelt Kőteleki Lakosok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok, Magam és a Képviselőtestület nevében!

 

 

Tisztelettel:  Lovász Tibor

 

Hirdetés:

Bajba jutott hitelesek megsegítése. Súlyos adósságcsapdába került családok megsegítése.

Erős jogi háttérrel, körültekintő, mindenre kiterjedő ügyintézéssel találjuk meg a megfelelő megoldást. Hiteleinek törlesztő részletét lecsökkentjük. Nem engedjük, hogy elvegyék az ingatlanát. Általunk képviselt ügyfeleknek a bankok nem számolnak fel büntető kamatot. Azért vagyunk, hogy az adósság tényleg rendezve legyen, úgy, hogy a családok ne roppanjanak bele.

Szandainé Márkus Zsuzsanna / 06-20-3634-826 /

 

 

ÁPRILIS 26-27-28-án 10órától 12 óráig, használt cikkek, műszaki áruk kiárusítása, SZABADSÁG u.18. szám alatt.

Tisztelt Kőteleki Lakosok!

Eltelt egy újabb hónap, így ezúton szeretném Önöket tájékoztatni az elmúlt időszak eseményeiről, történéseiről.

Először is szeretnék köszönetet mondani azoknak a gépjármű tulajdonosoknak, akik gépjárműadójukat márciusi felhívásunkra reagálva minél gyorsabban befizették. Ezzel ők is segítséget nyújtottak, hogy Önkormányzatunk eleget tudjon tenni fizetési kötelezettségének azon beszállítók felé, akikkel megállapodást kötöttünk.

Köszönöm továbbá mindazok közreműködését, akik a március 15-i megemlékezésen tevékenyen részt vettek, eljöttek megemlékezni Nemzeti Ünnepünkről. Örömmel tölt el, hogy a parlamenti pártok képviselői közösen koszorúztak községünkben. A sokszor mesterségesen szított ellentéteken túllépve, Kőtelek lakossága megmutatta, hogy tudunk közösen megemlékezni, ünnepelni. Kérem Önöket, hogy a dolgos hétköznapokon is fogjunk össze Kőtelekért!

Március 17-én a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Mozgássérültek Egyesülete Kőtelek és Vonzáskörzetének Csoportja csoportgyűlést tartott a Művelődési  Házban, ahol a tagság tájékoztatást kapott a támogatási rendszer változásairól, a mozgáskorlátozottakat érintő új rendeletekről.

Március 23-án és 24-én katasztrófavédelmi gyakorlatot tartottak Kőtelken, amelynek keretein belül mikrotérségünk vezetői állománya elméleti képzésben részesült, valamint az árvízi védekezéssel kapcsolatban gyakorlati bemutatót is tartottak a Szent István téren. Valamennyi résztvevőnk eredményesnek és sikeresnek értékelte a felkészítést. (Ennek költségét a Polgárvédelmi Szövetség finanszírozta).

Márciusban több alkalommal tartottunk képviselőtestületi ülést, mivel az iskola és óvoda felújításával kapcsolatban a kivitelező felé fizetési kötelezettségeinknek nem tudtunk eleget tenni. Ezzel kapcsolatban már egyeztettünk minisztériumi szinten, illetve számlavezető bankunk országos központjában. Tárgyalásaink eredményeképpen van remény, hogy ezt a beruházást le tudjuk zárni, és el tudjunk számolni a kivitelezővel. Ennek a folyamatnak első lépéseként április 8-án egy rendkívüli testületi ülést tartottunk, ahol határozatot hoztunk pénzeszközök átadásáról és két gépünk hitelfedezeti biztosítékként való felajánlásáról. Áprilisban egy pénzügyi tanácsadó cég fogja megvizsgálni önkormányzatunk pénzügyi helyzetét, gazdálkodását. Ez a vizsgálat alapfeltétele annak, hogy bankunk támogasson a beruházás elszámolásában.

Önkormányzatunk továbbra is vállal fűnyírást, lakossági szolgáltatásként. Ezzel kapcsolatban a megbízott GESZ vezetőt, Tasnádi Zsanettet keressék személyesen, vagy ezen a számon: 496-050

Sajnos anyagi helyzetünk nem teszi lehetővé, hogy közterületeinkre virágpalántákat vásároljunk, ezért kérem azokat a Tisztelt Lakosokat, akiknek van virágmagjuk, palántájuk, amit fel tudnak ajánlani, jelezzék az önkormányzatnál.

Labdarúgócsapatunk visszalépett a bajnokság további folytatásától, mivel önkormányzatunk anyagi helyzete egyelőre nem teszi lehetővé támogatásukat. Az alapellátást kell biztosítanunk, sajnos a civil szervezetek megsegítésére jelenleg nincs plusz forrásunk.

Az utóbbi időben, több vagyon elleni bűncselekmény történt községünkben, megszaporodtak a fémlopások, melynek felderítésére a rendőrség nagy erőket mozgósít. Reméljük a nyomozás minél gyorsabban eredménnyel zárul és sikerül az elkövetőket a megérdemelt helyükre juttatni!

 

Tisztelt Kőteleki Lakosok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok, Magam és a Képviselőtestület nevében!

 

 

Tisztelettel:

Lovász Tibor

 

 

Bajba jutott hitelesek megsegítése. Súlyos adósságcsapdába került családok megsegítése.

Erős jogi háttérrel, körültekintő, mindenre kiterjedő ügyintézéssel találjuk meg a megfelelő megoldást. Hiteleinek törlesztő részletét lecsökkentjük. Nem engedjük, hogy elvegyék az ingatlanát. Általunk képviselt ügyfeleknek a bankok nem számolnak fel büntető kamatot. Azért vagyunk, hogy az adósság tényleg rendezve legyen, úgy, hogy a családok ne roppanjanak bele.

Szandainé Márkus Zsuzsanna / 06-20-3634-826 /

 

 

ÁPRILIS 26-27-28-án 10órától 12 óráig, használt cikkek, műszaki áruk kiárusítása, SZABADSÁG u.18. szám alatt.

Tisztelt Kőteleki Lakosok!

Eltelt egy újabb hónap, így ezúton szeretném Önöket tájékoztatni az elmúlt időszak eseményeiről, történéseiről.

Először is szeretnék köszönetet mondani azoknak a gépjármű tulajdonosoknak, akik gépjárműadójukat márciusi felhívásunkra reagálva minél gyorsabban befizették. Ezzel ők is segítséget nyújtottak, hogy Önkormányzatunk eleget tudjon tenni fizetési kötelezettségének azon beszállítók felé, akikkel megállapodást kötöttünk.

Köszönöm továbbá mindazok közreműködését, akik a március 15-i megemlékezésen tevékenyen részt vettek, eljöttek megemlékezni Nemzeti Ünnepünkről. Örömmel tölt el, hogy a parlamenti pártok képviselői közösen koszorúztak községünkben. A sokszor mesterségesen szított ellentéteken túllépve, Kőtelek lakossága megmutatta, hogy tudunk közösen megemlékezni, ünnepelni. Kérem Önöket, hogy a dolgos hétköznapokon is fogjunk össze Kőtelekért!

Március 17-én a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Mozgássérültek Egyesülete Kőtelek és Vonzáskörzetének Csoportja csoportgyűlést tartott a Művelődési Házban, ahol a tagság tájékoztatást kapott a támogatási rendszer változásairól, a mozgáskorlátozottakat érintő új rendeletekről.

Március 23-án és 24-én katasztrófavédelmi gyakorlatot tartottak Kőtelken, amelynek keretein belül mikrotérségünk vezetői állománya elméleti képzésben részesült, valamint az árvízi védekezéssel kapcsolatban gyakorlati bemutatót is tartottak a Szent István téren. Valamennyi résztvevőnk eredményesnek és sikeresnek értékelte a felkészítést. (Ennek költségét a Polgárvédelmi Szövetség finanszírozta).

Márciusban több alkalommal tartottunk képviselőtestületi ülést, mivel az iskola és óvoda felújításával kapcsolatban a kivitelező felé fizetési kötelezettségeinknek nem tudtunk eleget tenni. Ezzel kapcsolatban már egyeztettünk minisztériumi szinten, illetve számlavezető bankunk országos központjában. Tárgyalásaink eredményeképpen van remény, hogy ezt a beruházást le tudjuk zárni, és el tudjunk számolni a kivitelezővel. Ennek a folyamatnak első lépéseként április 8-án egy rendkívüli testületi ülést tartottunk, ahol határozatot hoztunk pénzeszközök átadásáról és két gépünk hitelfedezeti biztosítékként való felajánlásáról. Áprilisban egy pénzügyi tanácsadó cég fogja megvizsgálni önkormányzatunk pénzügyi helyzetét, gazdálkodását. Ez a vizsgálat alapfeltétele annak, hogy bankunk támogasson a beruházás elszámolásában.

Önkormányzatunk továbbra is vállal fűnyírást, lakossági szolgáltatásként. Ezzel kapcsolatban a megbízott GESZ vezetőt, Tasnádi Zsanettet keressék személyesen, vagy ezen a számon: 496-050

Sajnos anyagi helyzetünk nem teszi lehetővé, hogy közterületeinkre virágpalántákat vásároljunk, ezért kérem azokat a Tisztelt Lakosokat, akiknek van virágmagjuk, palántájuk, amit fel tudnak ajánlani, jelezzék az önkormányzatnál.

Labdarúgócsapatunk visszalépett a bajnokság további folytatásától, mivel önkormányzatunk anyagi helyzete egyelőre nem teszi lehetővé támogatásukat. Az alapellátást kell biztosítanunk, sajnos a civil szervezetek megsegítésére jelenleg nincs plusz forrásunk.

Az utóbbi időben, több vagyon elleni bűncselekmény történt községünkben, megszaporodtak a fémlopások, melynek felderítésére a rendőrség nagy erőket mozgósít. Reméljük a nyomozás minél gyorsabban eredménnyel zárul és sikerül az elkövetőket a megérdemelt helyükre juttatni!

 

Tisztelt Kőteleki Lakosok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok, Magam és a Képviselőtestület nevében!

 

 

Tisztelettel:

Lovász Tibor

 

 

Bajba jutott hitelesek megsegítése. Súlyos adósságcsapdába került családok megsegítése.

Erős jogi háttérrel, körültekintő, mindenre kiterjedő ügyintézéssel találjuk meg a megfelelő megoldást. Hiteleinek törlesztő részletét lecsökkentjük. Nem engedjük, hogy elvegyék az ingatlanát. Általunk képviselt ügyfeleknek a bankok nem számolnak fel büntető kamatot. Azért vagyunk, hogy az adósság tényleg rendezve legyen, úgy, hogy a családok ne roppanjanak bele.

Szandainé Márkus Zsuzsanna / 06-20-3634-826 /

 

 

ÁPRILIS 26-27-28-án 10órától 12 óráig, használt cikkek, műszaki áruk kiárusítása, SZABADSÁG u.18. szám alatt.

Kategória: Hírek, események | A közvetlen link.

ITT és MOST VÁRJUK A HOZZÁSZÓLÁST!